Svatební focení

Balíček MINI - 6500Kč

Balíček zahrnuje focení během obřadu a poté portrétů a skupinek po obřadu.

- 100-150 ks fotografií v digitální podobě
- 30 tištěných fotografií, 13x18
- Soukromá online galerie s Vašimi fotkami k dispozici ke stažení nebo sdílení po dobu jednoho měsíce

- max. délka focení je 4 hodiny, Každá další hodina je účtována 1000kč/h
MINI  balíček nelze rezervovat na páteční a sobotní termíny dříve  jak 2 měsíce před termínem focení.. Doba zpracování základního balíčku je 1-3 týdny.


Balíček „Půlden“ - 10000Kč

Balíček zahrnuje focení svatebních příprav a svatebních detailů u nevěsty, focení obřadu, portrétů a skupinek po obřadu a poté také svatební hostiny, prvního tance a krájení svatebního dortu,  

- 150-250 ks fotografií v digitální podobě
- 50 tištěných fotografií, 13x18
- Soukromá online galerie s Vašimi fotkami k dispozici ke stažení nebo sdílení po dobu jednoho měsíce
- Max. délka focení je 6 hodin (obvykle 12:00 - 18:00) - Každá další hodina je účtována 1000kč/h

Balíče "půlden" nelze rezervovat na páteční a sobotní termíny dříve  jak 2 měsíce před termínem focení.. Doba zpracování základního balíčku je 1-3 týdny.


Balíček STANDARD - 15000Kč

Balíček zahrnuje focení svatebních příprav a svatebních detailů u nevěsty, focení obřadu, portrétů a skupinek po obřadu a poté také svatební hostiny, prvního tance a krájení svatebního dortu, možnost využít také focení se svatebními hosty v přilehlých lokalitách dle Vašeho přání. Vaše fotky poté budete mít k dispozici tři měsíce na své soukromé online galerii, kterou můžete ihned sdílet s rodinou a přáteli. Fotografie ve vysokém rozlišení dostanete na stylovém dřevěném USB flash disku a také vytištěné ve formátu 13x18 (lesk, nebo mat dle výběru) v krásné dřevěné dárkové krabičce. 

- 200-400 ks fotografií v digitální podobě na dřevěném USB
- 100  tištěných fotografií  13x18 v Dárkovém dřevěném boxu
- Soukromá online galerie s Vašimi fotkami k dispozici ke stažení nebo sdílení po dobu tří měsíců 
- Osobní konzultace v ceně (probíhá cca 2 týdny před svatbou) - při ní se dohodneme na podrobnostech ohledně focení a vše vyladíme dle vašeho harmonogramu.
- Max. délka focení je 12 hodin (obvykle 9:00 - 21:00) Každá další hodina je účtována 1000kč/h

Standard balíček prosím objednávejte s co největším předstihem, některé termíny jsou obsazeny už rok dopředu.  Doba zpracování Standard balíčku je 1-4 týdny.


Balíček Komplet - 20 000Kč

Balíček zahrnuje focení svatebních příprav a svatebních detailů u nevěsty, focení obřadu, portrétů a skupinek po obřadu a poté také svatební hostiny, prvního tance a krájení svatebního dortu, možnost využít také focení se svatebními hosty v přilehlých lokalitách dle Vašeho přání. Vaše fotky poté budete mít k dispozici půl roku na své soukromé online galerii, kterou můžete ihned sdílet s rodinou a přáteli. Fotografie ve vysokém rozlišení dostanete na stylovém dřevěném USB flash disku a také vytištěné ve formátu 13x18 (lesk, nebo mat dle výběru) v krásné dřevěné dárkové krabičce.  V ceně balíčku je i krásná fotokniha ve formátu 19x28cm, nebo A4 (26 stran). Aby toho nebylo málo, máte v ceně 2 fotografy, takto máte jistotu, že zvěčníme každou důležitou událost a to nejen ze dvou úhlů, ale i na dvou různých lokalitách zároveň.  U tohoto balíčku máte cestovné zdarma po celé ČR.

- 2 fotografové k dispozici po celý den
- 300-400 ks fotografií na dřevěném USB 
- 100  tištěných fotografií  13x19 v dárkovém dřevěném boxu 
- V ceně zahrnuto předsvatební focení ve stylu “žádost o ruku / rande” - trvání cca 2h.
- V ceně fotokniha ve formátu 19x28cm, nebo A4 (26 stran)
- soukromá online galerie s Vašimi fotkami k dispozici ke stažení nebo sdílení po dobu půl roku
- Osobní konzultace v ceně (probíhá cca 1 týden před prvním focením) - při ní se dohodneme na podrobnostech ohledně focení a vše vyladíme dle vašeho harmonogramu.
- Cestovné zdarma po celé ČR
- Celková délka focení je 15 hodin (obvykle 9:00 - 22:00 + 2h předsvatební focení)

- V případě nevyužití předsvatebního focení sleva 2000Kč z ceny balíčku
- Každá další hodina je účtována 1000kč/h
Balíček Komplet prosím objednávejte s co největším předstihem, některé termíny jsou obsazeny už rok dopředu.  Doba zpracování komplet balíčku je 2-6 týdnů.
 


Doplňující informace ke svatebnímu focení

- V případě svatebního focení je nutné složit  rezervační poplatek ve výši min. 30% (zaokrouhleno na tisíce nahoru) na účet č. 1094868023/3030 a to ihned po dohodnutí závazného termínu,  (do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení). Do doby než zákazník rezervační poplatek uhradí není možno termín rezervovat a je riziko, že tento termín bude obsazen jinými zájemci. Výše složeného rezervačního poplatku se poté odečítá z celkové ceny focení.
- Svatební balíček MINI nelze rezervovat dříve jak měsíc před svatbou
- V případě nevyužití předsvatebního focení sleva 2000Kč z ceny balíčku
- Pokud nelze uskutečnit osobní předsvatební schůzku z důvodu vaší zaneprázdněnosti, nebo velké vzdálenosti od nás, lze domluvu řešit prostřednictvím videokonference přes skype, messenger a nebo případně postaru klasicky telefonicky :)
- Všechny ceny zahrnují dopravu automobilem do 10km (nad 10km je sazba- 10,-/km) (kromě balíčků Komplet a Premium)

 


Nepřihlášený