Zahrátka

INFORMACE K FOCENÍ v rodinném centru ZaHrátka

Dobrý den,  jsme rádi, že jste si na focení vybrali pravě nás. Fotime oba ( Jana a Jakub ) nebo asistujeme podle toho u koho se objednáte.

Email pro objednávky focení: jr-foto@email.cz

Kdy: 24.11. a 25.11.   od 9h do 18h
Kde:  v Rodinném centru ZaHRÁTka (Za mlýnem 1748, Hostivice)
Kde se objednat:   Na emailu:  jr-foto@email.cz
Délka focení je 25min. Cena je 600Kč za 5 upravených fotografií dle vlastního výběru. Je možné jak dětské, tak i rodinné vánoční focení.

 

Fotografie, které se nafotily vám budou nahrány do náhledové galerie, odkud si můžete vybrat ty, které budete chtít upravit
 Pokud si chcete vybrat více fotografií než je v předplaceném balíčku, je cena 90kč za každou fotku nad rámec balíčku. 

Pokud byste si nebyly jisti jak postupovat při výběru, zde je videonávod:

https://www.youtube.com/watch?v=XDyB67TwouI

 


Tel. čísla:
Jakub Runza: 777 013 666 (pouze 18-20hod)
Jana Runzová: 731 159 177

 

Zde je pár jednoduchých pravidel kterými doporučuji se řídit, zajistíte tím maximálně hladký průběh focení. 

  1. Na focení přijďte včas, ale ne zase příliš brzy (ideál 5 minut před začátkem focení)
  2. Pokud jste si domlouvali termín přes  e-mail, nezapomeňte nám prosím na sebe poslat tel. číslo.
  3. Peníze na platbu si prosím připravte přesně (ano, 3 zákazníci po sobě s dvoutisícovkou na minifocení opravdu nejsou výjimka :)  ) 
  4. Za bezpečnost dětí při focení nesete zodpovědnost, berte prosím na vědomí, že ač se snažíme o maximální bezpečnost , tak se v ateliéru nachází plátna, nebo rekvizity na kterých si dítě může ublížit. V ateliéru je zakázáno běhat, hrozí riziko uklouznutí.
  5. Škody způsobené na rekvizitách nebo vybavení ateliéru vám mohou být účtovány k úhradě.   
  6. Zákazník je povinnen vždy poslechnout pokynů fotografa, v případě nevhodného chování zákazníka je fotograf oprávněn dotyčného vykázat z ateliéru, nebo zrušit focení. Pokud byl uhrazen rezervační poplatek, propadá bez náhrady. 
  7. Na focení se snažte připravit, dobré líčení (doporučuji navštívit vizážistku) a účes udělají opravdu hodně a pokud to podpoříte hezkým oblečením dá se tím opravdu hodně ovlivnit výsledná kvalita fotek . 
  8. Dobrou náladou s sebou :)

 

Jak se připravit na focení?

Často se ptáte jak se na focení připravit a co vzít sebou. A tak jsme pro vás připravily pár rad a tipů, které by jste si měli přečíst.

Rodinné focení/ Vánoční dětské: Výběr oblečení má velký vliv na konečný výsledek. Lepší jsou trička bez potisků, pánům sluší košile, jednobarevné nejlépe, nedoporučujeme jemné pravidelné vzory např kostičky, jemné proužky atd.. Dámy nějaké šatičky či sukýnky.  Rodinné oblečení nejlépe sladit do pár barev ukázku zde přidávám a určitě na internetu najdete více sladěných kombinací.
Nepřihlášený